کد خبر : 192
تاریخ انتشار : شنبه 8 دسامبر 2018 - 17:53

فروش فوری محصولات ایران خودرو از امروز شنبه

فروش فوری محصولات ایران خودرو از امروز شنبه
شرکت ایران خودرو تعدادی از محصولات خود را از امروز شنبه به صورت تحویل فوری ۱۵ روزه عرضه می کند.

به گزارش گزینش ۲۴، براساس اطلاعیه ایران خودرو تندر پیکاپ، وانت آریسان، ‌اس ۳۰ صندوق دار و پژو پارس اتوماتیک با افزایش قیمتی حدود ۵ تا ۳۰ میلیون تومان، عرضه می شود.

براساس بخشنامه ایران خودرو به نمایندگی های فروش، امکان ثبت نام در این بخشنامه صرفاً برای مشتریان حقیقی فراهم بوده و ثبت نام برای مشتری دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی مجاز نمی باشد. همچنین ثبت نام صرفاً بصورت اینترنتی و از طریق سایت شرکت امکان پذیر خواهد بود.
در این بخشنامه هر گونه تغییرات قیمتی غیر مستقیم (بیمه، عوارض دولتی، مالیات و …) و همچنین تغییر قیمت خودروهای ذکر شده ناشی از الزامات قانونی و تصمیمات ابلاغی دولت و نهادهای قانون گذار تا قبل از صدور فاکتور بر عهده مشتری خواهد بود.

خودروهای ذکر شده در این طرح تعهد معوق یا تامین نشده ندارند، جزئیات شرایط فروش متعاقبا از طریق سایت فروش ایران خودرو به نشانیesale.ikco.ir و یا نمایندگی های مجاز سراسر کشور به اطلاع مشتریان می رسد.

البته سخنگوی سازمان تعزیرات افزایش قیمت محصولات شرکت ایران خودرو را غیرقانونی و گران فروشی خوانده و گفته چون هیچ دستوری از سازمان حمایت از مصرف کنندگان برای افزایش قیمت خودرو صادر نشده است اقدام ایران خودرو در افزایش خودسرانه قیمت ها غیر قانونی است.

برچسب ها :

ناموجود