کد خبر : 225
تاریخ انتشار : یکشنبه 9 دسامبر 2018 - 9:00

حقوق بازنشستگان و کارمندان باید ۴۴ درصد افزایش یابد

حقوق بازنشستگان و کارمندان باید ۴۴ درصد افزایش یابد
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: حقوق‌بگیران لشکری و کشوری و بازنشستگان تأمین اجتماعی با این تورم، باید ۴۴ درصد افزایش یابد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای سرگشاده به حسن روحانی رئیس‌جمهور با اشاره به برخی از وعده‌های رئیس‌جمهور در سال ۹۲ و انتقاد از بی‌مدیریتی افسارگسیخته دولت، می‌نویسد: خصوصی سازی برخی از کارخانه‌های مانند هفت‌تپه و هپکو اراک سبب سرگردانی بسیاری از کارگران شده است.

وی با بیان اینکه اقتصاد لیبرال کسب و کار را در کشور نادیده می‌گیرد، افزود: بسیاری از مردم که در امور کشاورزی و دامپروری کار می‌کنند، درآمدی از این موضوع برای خود به دست نمی‌آورد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ۶ سال فرصت داشتید که از اشتباهات گذشته درس بگیرید، اضافه کرد: در حال حاضر به جای هدف‌گذاری به قول اروپایی‌ها به ظاهر دوست و انتظار برای ایجاد مسیر انتقال پول توسط آنها به اقتصاد مردمی توجه کنید.

وى با بیان اینکه قبل از دولت روحانی ۸۵ درصد مردم با حقوق خود زندگی سر به سری داشتند، ادامه داد: حقوق بگیران لشکری و کشوری و بازنشستگان تأمین اجتماعی با این تورم باید ۴۴ درصد افزایش یابد.

برچسب ها :

ناموجود