کد خبر : 222
تاریخ انتشار : یکشنبه 9 دسامبر 2018 - 8:58

“حصر” پس از چندین سال باید به پایان برسد

“حصر” پس از چندین سال باید به پایان برسد
دبیرکل حزب مردم سالاری گفت: این حزب از حمایت خود از دولت روحانی پشیمان نیست و به این حمایت ها ادامه می دهد.

به گزارش ایرنا، مصطفی کواکبیان روز شنبه در نشست پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه پیام نور بوشهر افزود: حزب مردم سالاری در عین حال از همه کارهای دولت دفاع نمی کند، حامی منتقد دولت است و بارها محقق نشدن برخی وعده ها را به رئیس جمهوری گوشزد کرده است.

وی ادامه داد: دولت یازدهم و دوازدهم خود را اصلاح طلب نمی خواند و ما نیز این دولت را اصلاح طلب نمی دانیم.

کواکبیان اضافه کرد: امروز حتی مجلس دهم نیز اصلاح طلب نیست و اگر جریان مستقلی در این مجلس به کمک نمایندگان اصلاح طلب بیاید می توانند مصوبه ای داشته باشند.

وی یادآورشد: به همین دلیل نمی توان برخی کم و کاستی کنونی در دولت و مجلس شورای اسلامی را به پای اصلاح طلبان نوشت.

کواکبیان در باره وضعیت اقتصادی کشور گفت: از جمله مشکلات بزرگ کشور دولت های نفتی و وابستگی اقتصاد کشور به نفت است که این مشکل در طول ۴۰ سال گذشته تاکنون حل نشده باقی مانده است.

وی یادآورشد: هرچند قرار براین است که از وابستگی اقتصادی به نفت دور شویم اما تاکنون در این بخش موفق عمل نشده است.

دبیرکل حزب مردم سالاری گفت: امروز نه تنها دولت بلکه مجموعه ارکان حکومت از برخی ناکارآمدی ها رنج می برند و باید خود را کارآمد و پاسخگو کنند.

وی درباره مشکلات مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از اشکال های اصلی مجلس این است که حزبی نیست و براساس فراکسیون های جناحی شکل گرفته درحالی است که باید مجلسی با فراکسیون های حزبی داشته باشیم.

کواکبیان با اشاره به وجود برخی اشکالات در بحث انتخابات اضافه کرد: پس از ۴۰ سال هنوز مفهوم رجل سیاسی تعریف نشده است و هرکسی می تواند وارد عرصه انتخابات شود.

دبیرکل حزب مردم سالاری در باره رفع حصر بیان کرد: حصر پس از چندین سال باید به پایان برسد و حرکت افراد نیز باید براساس خط قرمزهای نظام باشد.

برچسب ها :

ناموجود