کد خبر : 352
تاریخ انتشار : چهارشنبه 12 دسامبر 2018 - 13:09

برندهای لوازم خانگی تخفیف می دهند

برندهای لوازم خانگی تخفیف می دهند
گرانی لوازم خانگی و عدم استقبال مردم که موجب رکود شدید در این بازار شده بود بالاخره فروشندگان را وادار به کاهش قیمت ها کرد به طوری که چند برند لوازم خانگی اعلام کردند که به مشتریان تخفیف می دهند.

همزمان با اوج گیری قیمت ارز، بازار لوازم خانگی در چند ماه گذشته هم با افزایش قیمت ها به شدت متشنج شد. بسیاری از متقاضیان خرید لوازم خانگی در این چند ماه دست از خرید کشیدند. همچنین کسانی که به دنبال نو کردن وسایل خود بودند هم دست نگه داشته و منتظر کاهش قیمت ها ماندند.
همزمان با کاهش نرخ ارز انتظار کاهش قیمت در بازار لوازم خانگی هم می رفت.تشدید شرایط رکودی در کنار کاهش قیمت ارز زمینه را برای کاهش قیمت ها در بازار لوازم خانگی هم فراهم کرد.
رکود و عدم خرید موجب شد تا برخی از برند های لوازم خانگی کوتاه آمده و به تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی روی بیاورند.

کاهش قیمت برخی از برند های لوازم خانگی از شنبه

رئیس اتحادیه لوازم خانگی از کاهش قیمت برخی از برند های لوازم خانگی خبر داده و گفته است: چند برند لوازم خانگی از روز شنبه اقدام به تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی لوازم خانگی می کنند.
طحان پور گفت: با توجه به رکود حاکم بر بازار لوازم خانگی این تولید‌کننده‌ها تصمیم گرفتند تا با کاهش قیمت به بازار رونق ببخشند، ضمن اینکه با کاهش قیمت‌ها و نزدیک شدن به پایان سال و شب عید شرایط بهتری برای خریداران فراهم می‌شود.
وی همچنین از فروش اعتباری توسط کارخانه‌ها برای فعالان بازار لوازم خانگی خبر داده بود.

کدام برندها تخفیف می دهند؟

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران گفت: تخفیف سه برند داخلی اسنوآ، دوو و بوتان از روز شنبه آغاز خواهد شد.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: دو برند خارجی بکو و بوش نیز قیمت اجناس لوازم خانگی خود را کاهش داده‌اند.

شگرد تازه برای گرانفروشی لوازم خانگی یخچال ۱۷ میلیونی ۴۰ میلیون تومان فروخته می‌شود
طحان‌پور با تاکید بر اینکه تولید کننده داخلی از ارز نیمایی ۸ تا ۹ هزار تومانی استفاده کرده است و کاهش قیمت لوازم خانگی به‌خاطر کاهش قیمت کاذب ارز است.
بازار لوازم خانگی از جمله بازارهای است که در تمامی فصول سال مشتری دارد و مردم مجبور به تامین کالاهای مصرفی خود هستند.
به دنبال کاهش قیمت توسط برخی از برندها انتظارمی رود دیگر تولید‌کنندگان نیز با کاهش قیمت همراه شده تا هم بازار از رکود خارج شود و هم امکان تهیه لوازم ضروری زندگی برای مردم راحتتر شود.

برچسب ها :

ناموجود