کد خبر : 612
تاریخ انتشار : دوشنبه 6 می 2019 - 14:26

اعلام ساعت کاری بانک سامان در ماه رمضان

اعلام ساعت کاری بانک سامان در ماه رمضان
ساعت خدمات‌رسانی شعب بانک سامان در ماه مبارک رمضان، اعلام شد.

به گزارش گزینش ۲۴ و به نقل از روابط عمومی بانک سامان، بر این اساس، شعب بانک سامان در استان‌های تهران و البرز در طی ماه مبارک رمضان در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۵:۳۰و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۲:۳۰آماده ارایه خدمات بانکی خواهند بود.

در همین ایام، شعبه هایپر استار نیز در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۷:۴۵ و در روزهای پنج شنبه از ساعت ۸ تا ۱۲:۴۵ خدمت رسانی خواهد کرد.

گفتنی است، شعبه فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) و واحد CIP نیز همانند دیگر روزهای سال، به‌صورت بیست‌وچهار ساعته در خدمت هموطنان است.

همچنین شعب بانک در استان‌های اصفهان، فارس، قم، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان غربی، خراسان‌رضوی، اردبیل و شهر اهواز در طول ماه مبارک رمضان، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۵:۱۵ و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۲:۱۵آماده ارایه خدمات بانکی خواهند بود.

ساعت کاری شعبه سیتی‌سنتر اصفهان نیز در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۱۵ و در روز پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳:۴۵ است.

در سایر شهرستان‌ها نیز شعب در ماه رمضان طی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴ و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳ ارایه خدمت خواهند کرد.

شعبه بانک سامان در منطقه آزاد کیش هم براساس ساعت کار اعلامی از سوی سازمان مناطق آزاد کیش، طی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۵، در روزهای پنج شنبه از ساعت ۸ تا ۱۲:۳۰ و شعبه بانک سامان در منطقه آزاد قشم هم براساس ساعت کار اعلامی از سوی سازمان مناطق آزاد قشم، طی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۵:۳۰ در روزهای پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ فعالیت خواهند کرد.

همچنین ساعت کاری واحدهای ستادی بانک سامان در این مدت از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۶خواهد بود.

گفتنی است، کلیه شعب و ستاد بانک سامان، روز پس از لیالی قدر فعالیت خود را با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند کرد.

مرکز سامان ارتباط با شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ همواره آماده پاسخ‌گویی به سوالات احتمالی و ارایه خدمات به مشتریان است.

برچسب ها :

ناموجود