کد خبر : 433
تاریخ انتشار : دوشنبه 17 دسامبر 2018 - 13:40

آغاز طرح فروش جدید ایران خودرو

آغاز طرح فروش جدید ایران خودرو
جدیدترین شرایط فروش فوری و پیش فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو اعلام شد.

به گزارش گزینش ۲۴، گروه خودروسازی ایران خودرو شرایط پیش فروش اینترنتی محصولات خود را شامل خودرو‌های وانت آریسان دوگانه سوز، انواع خودروی دنا، پژو ۲۰۷ دنده دستی، دانگ فنگ H۳۰ کراس، هایما S۵ و هایما S۷ توربو را از ساعت ۱۰:۳۰ امروز (دوشنبه ۲۶ آذر ماه ۹۷) تا پایان تکمیل ظرفیت آغاز کرد.

در شرایط پیش فروش خودرو‌های هایما اس ۷، هایما اس ۵، اچ ۳۰ کراس، دنا، دنا پلاس، دنا پلاس توربوشارژ، پژو ۲۰۷ دستی و وانت آریسان بدون اعمال هیچگونه محدودیت و با شرایط یک بار صلح در زمان تحویل و با موعد تحویل‌های مرداد تا اسفند سال ۹۸ عرضه می‌شود و قیمت خودرو‌ها در زمان تحویل خودرو و پس از ارسال دعوتنامه مشخص خواهد شد.

همچنین شرکت ایران خودرو علاوه بر شرایط پیش فروش محصولات خود، شرایط فروش فوری خودرو‌های هایما اس ۷، پارس اتومات و وانت آریسان با موعد تحویل ۳۰ روزه با قیمت حاشیه بازار نیز در نظر گرفته است. براساس این اطلاعیه این ثبت نام صرفا به صورت اینترنتی از طریق سیستم فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir انجام می‌شود. در این بخشنامه هر کد ملی مجاز به ثبت نام فقط یک دستگاه از هر خودرو است و کلیه مشتریانی که ۱۸ ماهه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام کرده اند، قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند.

در جهت سرعت بخشیدن به فرآیند ثبت نام نیز کد نمایندگی در زمان ثبت نام قابل انتخاب نیست و پس از ثبت نام در روز شنبه ۱ دی ماه به مدت ۵ روز (برای تمامی ثبت نام شده ھا) انتخاب نمایندگی توسط مشتری و از طریق “سایت فروش اینترنتی، بخش ویژه مشتریان” امکان پذیر خواھد شد. بدیھی است در صورت عدم انتخاب نمایندگی توسط مشتری در مدت زمان تعیین شده، کد نمایندگی براساس آدرس مشتری توسط شرکت تعیین خواھد شد.

برچسب ها :

ناموجود